Vy jste fakt nevěděli, že Velká Británie leží v Americe? :D

4. května 2009 v 17:45 | •Adush• píše... |  Diary→Adush
Tak píšu celý tenhle otravný text a... smaže se mi.. samozřejmě to se může stát jen mě .. !968! A znova se mi to psát nechce, ale něco o dnešku vám stejně napíšu !811!
Jakože dneska mám nějakou krizi
Pořád místo google.com píšu google.con

(i když jsem psala to google.com tak jsem napsala con angry-2.gif image by Salisko) Ale celkem mám dneska šťastný den Z ajiny, co jsem měla dostat za 4 jsem dostala za 2 Byla jsem totálně šťastná jako :ham No, ale v dějepise, učitelka byla zase rozjetá Furt po nás řvala.. Jako na Kopeckého: ,,Ty zmetku, co to děláš, dej mi na stůl žákovskou!" pixel Nebo na Míšu: ,,Já píšu, mluvim, nech mě na pokoji!" 03.gif image by Salisko Jako jsem nechápala a to se jí Míša chtěla zeptat akorát na její nečitelné písmo Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket A pak někdo řekl: ,,Drž hubu!" A učitelka: ,,Ty volee."
Všichni dostali záchvat Pak jsem taky Míše musela vysvětlovat, že Velká Británie fakt neleží v Americe, ale v Evropě excitedlv5.gif image by Lowinka Ach,jo, s ní je to těžký no happy-3.gif image by SaliskoPo škole jsem se viděla s Kikinkou mojí Coração ocupado
Měla na hlavě takovou fajnou mašli Hh to sem se musela smát.. Ale pak šla pryč... za Denčou A to znamená, že si šla zase píchnout
Kolikrát já jí říkala aby to nedělala? no.gif image by Salisko Ty jo no.. jak já se rozepíšu tak jedu a nevim kdy přestat Vůbec jako !617!
No pstě KONEC Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketA tečka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 °°_nIkUsHKa_°° >>> AfFs =) °°_nIkUsHKa_°° >>> AfFs =) | Web | 5. května 2009 v 14:21 | Reagovat

to sem taky nevěděla  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama